Vilniaus miesto mokslinė – metodinė konferencija ,,Atradimai gamtoje: mokslas ir menas“

Spausdinti Įkelti informaciją
2020-01-12     Autorius:  Svetainės MOKYTOJA

Gruodžio 4 d. Vilniaus Lazdynų mokykloje buvo organizuojama miesto mokslinė – metodinė konferencija ,,Atradimai gamtoje: mokslas ir menas“. Konferencijos tikslas - pasidalinti gerąja pedagogų darbo patirtimi padedant mokiniui ugdytis įvairias jam ir visuomenei svarbias kompetencijas. Konferencijos uždaviniai - aptarti mokinių aplinkos tiriamojo darbo gebėjimų bei gamtamokslinės kompetencijos ugdymo(si) būdų įvairovę; nagrinėti efektyviausių metodų taikymą ugdymo procese, skatinant visuomenę domėtis aplinkos būkle ir jos apsaugos problemomis; pasidalinti mokyklos teritorijos pritaikymo ugdymui(si) patirtimi ir skatinti pedagogus bendradarbiauti kūrybiškai organizuojant edukacinę veiklą mokyklos ir mikrorajono aplinkoje.

Konferencijos teminės kryptys:

* dialogiškas ir tyrinėjantis ugdymasis (mokymasis) mokykloje;

* mokymasis tyrinėjant aplinką, eksperimentuojant, atrandant ir išrandant, kuriant, bendraujant;

*mokyklos aplinka – ugdymosi erdvė.

Konferencijoje užsiregistravo dalyvauti ne tik mūsų mokyklos mokytojai su įvairiais teminiais ir stendiniais pranešimais, tiriamaisiais darbais, bet ir svečiai iš įvairių Vilniaus miesto ugdymo įstaigų: iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos, miesto tvarkymo ir Aplinkos apsaugos skyriaus, aplinkos apsaugos poskyrio doc. dr. Ona Motiejūnaitė su pranešimu „Žaliosios edukacinės erdvės švietimo įstaigų aplinkoje“, iš Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos biologijos mokytoja Oxana Lukashyavichene su pranešimu ,,Nuo sėklos iki sėklos“, stendinį pranešimą pristatė Vilniaus „Ryto“ progimnazijos direktorė Vida Kisielienė ir biologijos mokytojas Lukas Gabrielius Tribulas bei matematikos vyresnioji mokytoja Violeta Rynkevičienė.

Konferencijos metu vyko projekto ,,Mes - gamtos dalis, 2019“ aptarimas, kurį pristatė Vilniaus Lazdynų mokyklos chemijos mokytoja Jolanta Pileckienė. Apvalaus stalo diskusijoje, apibendrinant konferenciją, pedagogai galėjo pasidalinti gerąja patirtimi, užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius, aptarti gamtosaugines problemas, kartu surasti jų sprendimo būdus.

Chemijos mokytoja Jolanta Pileckienė
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

mandi Christ
2020-11-29 00:00
Sveiki visi DR „Ogala“ darbai yra tokie teisingi, su džiaugsmu širdyje, aš pats tai patyriau, daktaras Ogala padėjo man išspręsti rimtą problemą mano gyvenime, aš mačiau jo puikius darbus prieš susisiekdamas su juo. Daktaras Ogala ištaisė mano santykius per mažiau nei 48 valandas. Jis ne tik ištaisė mano santykius, nes jis padarė mane laimingai ištekėjusia moterimi. jis tikrai nuostabus ir žino, ką daro. Noriu jį rekomenduoti visiems !! Šis rašybos ratukas yra labai geras profesionalas, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbo gydytoją! Dėkoju savo draugui, kad jis pranešė man apie tave. Turiu visiems pasakyti apie tave. Nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengusi laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių aktorių dienų pradėjau matyti rezultatus. Šis vyras yra labai rekomenduojamas ir tai yra tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! Reikia pagalbos? susisiekite su juo telefonu +2347049668119 arba Drogala02@gmail.com el. paštu. Norėdami visapusiškai gydyti bet kokias ligas ar ligas, taip pat galite susisiekti su juo dabar el. paštu: Drogala02@gmail.Com .. galite paskambinti šiuo mobiliojo telefono numeriu arba „whatsApp +“ 2347049668119 susisiekti su juo šiandien jūsų pačių pagalba