Varžybos „Muziejaus lobių paieškos

Spausdinti Įkelti informaciją
2015-05-22     Autorius:  Panevėžio A.Lipniūno progimnazija

Jau antrus metus iš eilės Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 2 b ir 5 a klasės mokinių Lino ir Gyčio Spundzevičių šeima dalyvavo renginyje „Muziejų naktis Panevėžyje“.

Vaikai susipažino su Lietuvos kariuomenės veikla, galėjo išbandyti taiklumą, šaudydami į taikinius. Dalyvavome dirbtuvėlėse, vaikai pasigamino lėles, išlankstė drugelį, apžiūrėjome ekspozicijas visuose trijuose pastatuose, klausėmės koncerto, žiūrėjome filmus įrengtoje kino salėje.

19 val. prasidėjo varžybos „Muziejaus lobių paieškos“. Užsiregistravome kaip „Pelėdžiukų“ komanda. Po starto labai skubėjome atlikti visas užduotis kuo tiksliau, pasiskirstėme darbus, kuris lankstys drugelį, kas skaičiuos eksponatus ir t. t. Iš vieno pastato į kitą lėkėme net uždusę ir visus klausimus ir užduotis atlikome per 18 minučių.

Laimėjome antrą vietą, gavome diplomą, Kraštotyros muziejaus medalį, maišą saldainių, bilietus į spektaklį „Ali- Baba ir 40 plėšikų“ ir daug gerų emocijų.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 2 b ir 5 a klasės mokinių Lino ir Gyčio Spundzevičių mama Jolita Spundzevičienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra