Vaiku ugdymas. Tėvai, vaikai ir pinigai. Austėja Landsbergienė apie vaikų finansinį ugdymą

Spausdinti

Vaikų ugdymas. Tėvai, vaikai ir pinigai. Austėja lansbergienė apie vaikų finansinį ugdymą.

Vaiku ugdymas finansinėmis temomis - vis labiau aktualėjanti tema. Šiais, nuolatinių pokyčių ir neaiškumo dėl ateities laikais mes visi privalome suteikti vaikams žinių apie pinigus. Pagalvokite, juk nei daržely, nei mokykloje to nemoko. Vaiku ugdymas - tai mūsų, tėvų, darbas - juk jei ne mes vaikus mokysime, jie išmoks patys iš aplinkos: televizijos, draugų, reklamų, viešų vietų. Ir galime būti tikri, kad jie iš kitų išmoks "pinigų leidimo", o ne "pinigų uždirbimo ir išsaugojimo" meno..

Knygos "Tėvai, vaikai ir pinigai: kaip mokyti vaikus apie pinigus" pristatymo proga edukologė ir ikimokyklinio ugdymo įstaigos „Vaikystės sodas" vadovė dr. Austėja Landsbergienė, remdamasi savo ilgamete patirtimi, pasakoja apie vaikų finansinį mokymą.

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2" prisideda prie finansinio šalies šeimų švietimo ir pataria, kaip mokyti vaikus protingai naudotis pinigais. Tai daryti padės „Tele2" Lietuvoje pristatyta JAV autorės Lindos Leitz knygą „Tėvai, vaikai ir pinigai: kaip mokyti vaikus apie pinigus".
http://www.vaikaiirpinigai.lt

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra