Konferencija 15-17 m. vaikinams ,,Būti vyru“. Prof. dr. B. Dainys: ,,Lytinė vyro branda. Kūno pokyčiai: kas natūralu, kas patologija. Vyriškumas ir higiena“.

Spausdinti

Prof. dr. BALYS DAINYS: ,,Lytinė vyro branda. Kūno pokyčiai, higiena."

Lytinio brendimo metu žmogaus kūnas keičiasi ypač sparčiai. 14 metų jaunuolis per metus paauga net iki 12 centimetrų, būdamas aštuoniolikos pasiekia didžiausią savo ūgį. Tiesa, kūnas auga netolygiai. Pirmiausia ilgėja rankos ir kojos, po to išplatėja krūtinė bei pečiai. Apie penkioliktus metus pradeda formuotis labiau kampuoti, charakteringi vyriški veido bruožai. Aštuoniolikos metų jaunuoliui jau įvykusi balso mutacija, o širdis padidėjusi beveik dvigubai. Akivaizdūs kūno pokyčiai diktuoja ir savo poreikius. Apie vyriškumą bei svarbiausius vyro intymius pokyčius kalbamės su urologu profesoriumi habil. dr. Baliu Dainiu. 

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

Christy Walton
2020-04-20 22:08
Ar jums reikia paskolos? Ar jūs ieškojote, kur gauti paskolą? Ar bandėte gauti kokią nors paskolą? tada kreipkitės dabar? (christywalton355@gmail.com), jei norite gauti prieinamą paskolą. Čia siūloma paskola su labai žema 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis dabar, jei jus domina.