Tėvų pagalba rengiant mokyklos ir šeimos produktyvios partnerystės programas

Spausdinti Įkelti informaciją
2015-05-17     Autorius:  Panevėžio A.Lipniūno progimnazija

Įvairiais moksliniais tyrimais įrodyta, kad svarbu ne tik laikas praleidžiamas su vaiku, bet ir jo kokybė. Džiugu, kad Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 2 b klasės tėveliai jaučia stiprų emocinį ryšį su vaikais ir randa laiko įdomioms veikloms bei aktyviai įsijungia į projekto „Mokytojai. Tėvai. Vaikai“ idėjų įgyvendinimą: kurti iniciatyvas, skatinančias tėvų ir vaikų bendradarbiavimą, pažintinį-tyriminį veiklinimą mokykloje, tėvams aktyviai domėtis progimnazijos gyvenimu ir rasti veiklų joje.

Mamos Jolita Spundzevičienė ir Vaida Imbrasienė vedė dailės-technologijų pamoką, drauge su 2 b klasės mokiniais puošė pavasarinį medį, mokė dekupažo paslapčių. Mokiniai liko patenkinti savo darbeliais, iš kurių išėjo gražus pavasarinis medis. Mamos džiaugėsi vaikų gebėjimais ir kruopštumu.

Nuoširdus ačiū mamoms Jolitai ir vaidai už iniciatyvą, geranoriškumą, savanorišką pagalbą, už suteiktas geras emocijas ir pažinimo džiaugsmą.

2 b klasės mokiniams labai patiko tėvelių vedamos pamokos, jie su nekantrumu lauks kitų metų Tėvų dienos ir vedamų užsiėmimų.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos mokytoja metodininkė Danguolė Kviliūnienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra