Tarptautinės kovos su AIDS dienos paminėjimas (Vilniaus Lazdynų mokykla)

Spausdinti Įkelti informaciją
2020-01-12     Autorius:  Svetainės MOKYTOJA

2019 m. gruodžio 2 d. Vilniaus Lazdynų mokykloje vyko renginys tarptautinei aids dienai paminėti.

Atvirą prevencinę paskaitą ,,Aids – pasaulinė epidemija” skaitė chemijos mokytoja Jolanta Pileckienė.

Paskaitos tikslas – informuoti mokinius apie ŽIV ir AIDS, ugdyti toleranciją ir vykdyti efektyvią prevenciją.

Siekta atkreipti visuomenės dėmesį į AIDS, jos plitimo būdus, žmones, sergančius šia liga, priminti, kad ligoniai – tokie patys visuomenės nariai, bendraudami su jais tikrai neužsikrėsime.

Paskaitos metu buvo kalbama apie vyraujančio žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atsiradimo teoriją, kuri aiškina, kad į ŽIV panašus virusas, cirkuliavęs tarp primatų, mutavo ir Afrikoje pateko į žmonių organizmą.

Paminėta statistika: 2018-ais metais buvo apskaičiuota, kad yra 39,2 milijono žmonių, užsikrėtusių ŽIV virusu. Dėl viruso sukelto įgyto imunodeficito sindromo (AIDS) pasaulyje jau mirė apie 2,1 milijono žmonių, įskaitant 330 tūkstančių vaikų.

Antrą renginio dalį sudarė protmūšis “Aids – geriau žinoti 2019”. Keturios mokinių (8l, 8b, 10l klasių) komandos rungėsi tarpusavyje, rodydamos paskaitos metu įgytas žinias. Renginio pabaigoje komandoms suteikti simboliniai prizai.

Chemijos mokytoja Jolanta Pileckienė

Biologijos mokytoja Marija Milašienė
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

mandi Christ
2020-11-29 00:00
Sveiki visi DR „Ogala“ darbai yra tokie teisingi, su džiaugsmu širdyje, aš pats tai patyriau, daktaras Ogala padėjo man išspręsti rimtą problemą mano gyvenime, aš mačiau jo puikius darbus prieš susisiekdamas su juo. Daktaras Ogala ištaisė mano santykius per mažiau nei 48 valandas. Jis ne tik ištaisė mano santykius, nes jis padarė mane laimingai ištekėjusia moterimi. jis tikrai nuostabus ir žino, ką daro. Noriu jį rekomenduoti visiems !! Šis rašybos ratukas yra labai geras profesionalas, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbo gydytoją! Dėkoju savo draugui, kad jis pranešė man apie tave. Turiu visiems pasakyti apie tave. Nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengusi laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių aktorių dienų pradėjau matyti rezultatus. Šis vyras yra labai rekomenduojamas ir tai yra tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! Reikia pagalbos? susisiekite su juo telefonu +2347049668119 arba Drogala02@gmail.com el. paštu. Norėdami visapusiškai gydyti bet kokias ligas ar ligas, taip pat galite susisiekti su juo dabar el. paštu: Drogala02@gmail.Com .. galite paskambinti šiuo mobiliojo telefono numeriu arba „whatsApp +“ 2347049668119 susisiekti su juo šiandien jūsų pačių pagalba ..