TAI BENT ŠEIMŲ PROTŲ KOVOS
PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOJE!

Spausdinti Įkelti informaciją
2018-05-22     Autorius:  Dainora Raudienė

Mūsų progimnazijos – Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos – vertybės yra šeima, tikėjimas, sveika gyvensena, sąžiningumas, atsakingumas, tolerancija. Todėl progimnazijos bendrystės skatinimui mes teikiame ypač svarbią reikšmę. Gegužės mėn, progimnazijoje jau ne pirmus metus organizuojami Šeimadieniai, kurie sukviečia draugėn mokinius, jų šeimas, mokytojus. Gegužės 15 d., antradienio vakarą, progimnazijos bendruomenę sukvietė vienas iš Šeimadienio renginių – Šeimų protų kovos, kurios jau tapo gražia mūsų progimnazijos tradicija. Tai buvo jau šeštasis Šeimų protų mūšis! Pirmas toks renginys mūsų progimnazijoje vyko 2012 metais, jame dalyvavo 13 šeimų. 2013 metais dalyvavo 11 šeimų. 2015 metais susirungė 23 šeimos, 2016 metais – net 32 šeimos, 2017 metais – 17 šeimų, o šiemet – 16 šeimų! Ypač smagu, kad kai kurie dalyviai tokiame renginyje dalyvavo ne pirmą kartą. Labai džiaugiamės, kad šis Šeimos savaitės renginys – smagi intelektuali pramoga – sukelia tokį didelį susidomėjimą. Dėkojame šeimoms už geranoriškumą, drąsą ir norą bendradarbiauti su mokykla. Juk mokykla – tai ne pastatas, tai mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bendruomenė.

Šių metų Šeimų protų kovose jėgas išbandė 16 šeimų komandų: mokinys ar mokinė ir jų šeimos narys. Mokiniai – 1-8 klasių mokiniai, o šeimų nariai – tai 7 mamos, 8 tėčiai ir 1 teta.

Komandos turėjo įveikti 5 turus („Taip ar ne“, „Trys atsakymų variantai“, „Patys pagalvokit“, „Kas tai?“, finalas) ir atsakyti net į 61 klausimą. Kol taškų skaičiavimo grupė tikrino atsakymus, žiūrovai taip pat galėjo išbandyti savo žinias: atsakę į kelis klausimus, jie gavo nedideles dovanėles.

Smagi, linksma ir įdomi protų kova vyko pusantros valandos, bet dalyviams neprailgo. Suskaičiavus dalyvių surinktus taškus, paaiškėjo nugalėtojai. III vietą užėmė 5b kl. mokinė GIEDRĖ su tėčiu GIEDRIUMI. II vieta atiteko 6b kl. mokinei KAMILEI ir jos tėčiui MANTUI. Nugalėtojais tapo 2a kl. mokinys PAULIUS ir jo tėtis VAIDAS! Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis, o nugalėtojai – diplomais ir dovanomis.

Dėkojame visoms šeimoms už bendrystę, gerą nuotaiką ir kartu sukurtą gražią šventę!

Vokiečių k. mokytoja Dainora Raudienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra