Šventinis koncertas Šiaulių Gegužių progimnazijoje

Spausdinti Įkelti informaciją
2014-12-18     Autorius:  Raimonda reimi

Gruodžio 16 dienos pavakare Šiaulių Gegužių progimnazijos aktų salėje netilpo visi norintys. Tą vakarą į Kalėdinį renginį „Septynių nykštukų pasakos“ mokyklos bendruomenę pakvietė neformaliojo vaikų švietimo programos „Meno sodas“ kolektyvai – jaunučių choras „Strazdanėlės“, šokių studija „Karuselė“ ir „Lėlių teatras“.

Scenoje pasirodę nuotaikingi septyni nykštukai niekaip negalėjo suprasti, kas atsitiko. Viskas susipainiojo...

„ ...Dabar turi būti žiema, bet šalčio tai nėra... Turėtų būti sniego kalnai, bet už langų – telkšo balos... Mus, nykštukus, turėjo lydėti Snieguolė, bet šalia stovi besmegenis...“

Tą vakarą solistė Eva Rudytė, fleitų studija „Ca-Cos“, jaunieji choristai, dainininkai ir šokėjai, net mažieji šokėjėliai iš lopšelio darželio „Gintarėlis“ bandė padėti nykštukams surasti savo pasaką. Ilgai ieškojo... Bet jiems taip patiko šventiniai vaikų pasirodymai, kad jie linksminosi kartu su kitais pamiršę savo liūdesį. Jie ras savo pasaką vėliau!

Kalėdinę šventę vainikavo netikėtas pasirodymas. Scenoje pasirodė tėvų klasės (T klasė) aktoriai tėveliai. Jie visus nustebino nauju lėlių teatro spektakliu, sukurtu pagal H. K. Anderseno pasaką „Tikra tiesa“. Net ir patys mažiausieji šventės dalyviai negalėjo atplėšti akių nuo įspūdingų, pačių tėvelių rankomis kurtų ir siūtų lėlių – gražuolių vištelių, margaplunksnio gaidžio, didžiaakių pelėdų, burkuojančių karvelių, aukštai pakibusių šikšnosparnių...

Trylika iniciatyvių tėvelių aktorių pirmą kartą pasirodė scenoje ir surengė visiems šventę.

Į ES projektą „T klasė“ įsitraukusios klasių vadovės Raimonda Janulienė, Alina Marcinkienė, Auksė Mockienė, Regina Rudienė, Daiva Virakienė, nuoširdžiai palaikė tėvelius aktorius.

Po spektaklio kalbėjusi progimnazijos direktorė Silvija Baranauskienė pasakė, kad nėra gražesnės akimirkos, kada šoka, dainuoja, vaidina laimingi vaikai, kada švyti jų akys. Bet dar gražiau, kada savo vaikams šventę surengia tėveliai.
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra