Debesėlis, vertas milijono!

Artėjant vaikų vasaros atostogoms išleista speciali knyga 9-12 metų vaikams, kuri mokinių atostogas pavers turininga ir naudinga veikla.  O ekonomikos mokytojams palengvins užduotis, nes vaikai apie verslą bei ekonomiką gaus daug naudingų ir realių žinių. 

Knygoje pasakojama keturių kiemo draugų istorija apie šuniuko Debesėlio gelbėjimo planą, kurio fone aiškiai ir smagiai išdėstomi ekonominiai dėsniai, verslo peripetijos bei sąvokos. Tai skaitytojams leidžia pažvelgti į verslą kaip į galimybę tobulėti, veikti ,,čia ir dabar“,  kurti ateities planus ir tuo pačiu mėgautis kūrinio turtingumu. Knyga pasižymi ryškiais ir labai skirtingais charakteriais bei stipriomis emocijomis. Joje esančios praktinės užduotys lavina strateginį mąstymą, o keistenybės iš milijonierių gyvenimų stebina ir kartu padeda suvokti, kad užsidirbti gali net ir tada, kai tau tik aštuoneri ar dvylika metų.

Knygos konsultantas -  ekonomikos analitikas, prof. Raimondas Kuodis.

,,Tai istorija ne apie pinigus. Apie vertybes. Atsakomybę. Tikslus ir jų siekimą. Apie tai, kaip atrandamos mus supančios galimybės ir tampama žmogumi, gebančiu pasirūpinti ne tik savimi, bet ir silpnesniu už save.“

dr. Elena Martinonienė

Pavartyti galima čia: https://issuu.com/ajaviesiejiryiai/docs/debeselis_maketo_psl__1_

Įsigyti galima: www.pypliotyra.lt