Vilniaus Lazdynų vidurinės mokyklos mokinių eilės apie mokyklą

Spausdinti

Vilniaus Lazdynu vid. mokykla, mokytojo dienorastis, T klasėAš myliu savo mokyklą. Mūsų mokykloje moko patys nuostabiausi mokytojai. Mokosi patys linksmiausi mokiniai. Čia man jauku, gražu, šilta, malonu, daug gėlių. ( Vadim Lapin, 12a )

,,Lazdynų vidurinėje, prie pat žilvičio šlamančio, mes į namus sugrįžtame, lyg paukščiai iš dausų.“  Tai eilutės iš mūsų mokyklos dainos.

Mums mokykla visada buvo ir bus brangi. Čia mūsų antrieji namai, kuriuose mokomės, bendraujame, verkiame ir šypsomės. Tad palinkėčiau mokyklai klestėti, tobulėti. Jau esu dvyliktokė, atėjo laikas  atsisveikinti. Labai pasiilgsiu šios mokyklos ir puikių metų praleistų joje. (Karina Špakovskaja,12a )

Mūsų mokykloje mokosi linksmi, talentingi, protingi mokiniai. Mokytojai pasitinka mus su šypsena ir pasiruošę padėti. Mokykloje mokomės ne tik daugybės dalykų, bet ir mylėti, draugauti, gerbti vienas kitą. Mokykla švęs 40-ies metų jubiliejų, bet jos dvasia jauna. Norėčiau  savo vaikus leisti mokytis į šią mokyklą, nes mokykla – antrieji namai, kuriuose prabėgo mano vaikystė, paauglystė. Savo mokyklą prisiminsiu visada. (Lidija Krupovič,12)

Pradėjau lankyti šią mokyklą šešerių metų. Mokykla – tai mūsų namai, į kuriuos mes ateiname maži, o išeiname jau suaugę. Ateiname ir išeiname, bet viskas lieka širdyje. Gyvuok, mokykla, dar ilgai! ( Edgar Bžezinski, 7a)

Mūsų mokykloje labai geri mokytojai. Esu įsitikinęs, kad kitose mokyklose tokių mokytojų nėra. Mokykla - antrieji namai, o mokytojai –  tėvai. Linkiu mokyklai dar ilgai gyvuoti, o mokytojams – daug sveikatos! (Erik Jurjev, 7a)

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rolanda Dancevičienė

Liko du mėnesiai iki atsisveikinimo su Lazdynų vidurine mokykla. Ji tapo man labai artima. Mokausi šioje įstaigoje 12 metų. Ne kartą turėjau galimybę    keisti  mokyklą, bet ši yra daugiau nei įstaiga. Lazdynų vidurinė- viena didelė šeima, kuriai esu labai dėkingas. ( Leonid Slauto, 12a )

Mokykla- tai mūsų antri namai. Moksleiviai ir mokytojai lyg  tėvai ir vaikai, lyg  broliai ir seserys  Mūsų Lazdynų vidurinei – 40 metų - brandus amžius žmogu. Mokykla niekada nepasens, nes joje visada bus pilna vaikų. ( Julija Zubrickaja, 9a )

Miela mokykla, Tu mums dovanojai laimingų akimirkų, širdžiai svarbių ir brangių dalykų, kartais – ir nusivylimų. Už viską Tau dovanoju tik šį mažą palinkėjimą. Mokykla, linkiu Tau būti visada jaunai, linksmai ir mylimai Tavo mokinių. ( Veronika Klepikovaitė, 9a )

Mokyklai šiemet – 40 metų. Noriu jai palinkėti, kad kiekvienais metais ji vis jaunėtų ir gražėtų. Kad ji liktų tokia šviesi ir jauki kaip dabar. Kad visada joje galima būtų išgirsti vaikų balsus ir juoką. ( Alina Tatarinovič, 9a )

Lazdynų vidurinėje mokausi tik antrus metus, bet per šiuos metus supratau, kad ši mokykla – puik. Čia dirba kūrybingi, atsakingi, rūpestingi mokytojai. Dėkoju jiems. ( Diana Liubinskaja, 9a )

Metai, praleisti mokykloje, buvo geriausi mano gyvenime. Pasiilgsiu įdomių pamokų, puikių mokytojų, šaunių klasės draugų. Mokykla davė man daug žinių, gyvenimo patirties. Niekada nepamiršiu Tavęs, mano nuostabioji  mokykla! ( Viktorija Šematovič, 12 a )

Mokykla – tai mūsų namai.
Mokykla – tai mūsų pasaulis.
Mokykloj mes pažįstam gyvenimą.
Mokykla, mes mylim TAVE ! ( Denis Suvorov, 8a )

Mano mieloji mokykla! Gal ir prisimeni, kad čia mokslus krimto mano tėtis ir mama. Dabar aš esu stropi mokinė. Mūsų širdyse Tu būsi amžinai  ( Inga Sledzevich, )

Manau, kad 40 metų žmogui – daug. Kiek metų bebūtų mokyklai, ji visada bus jauna. Juk mokykla – tai vaikai. Vieni išeina, kiti ateina.... Jaunystės Tau , mylima mano mokykla!  ( Karina Kondrationok, 8a )

Mūsų brangioji mokykla!
Būk visada Tu jauna!
Linkiu gražėti ir tobulėti –
Lazdynų vidurine, esi tokia viena!
Esi mano gyvenime svarbi –
Nepamiršiu Tavęs niekada.
Daug metų Tu dar gyvuosi,
Mokydama vaikus  - nepasensi! (Jelena  Nosareva, 8a )

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Vida Gedžiūnienė

40 – mečio proga linkiu savo mokyklai tvirtų sienų ir pačių geriausių mokinių, kurie ją garsintų. Norėčiau, kad ji visiems mokiniams būtų lyg antrieji namai, į kuriuos visada norėtųsi sugrįžti. ( Izabela  Kuzmicka, 7l )

2011 metų rudenį mūsų mokykla švęs gražų jubiliejų. Linkiu, kad ji taptų geriausia, gražiausia ir populiariausia visame Vilniaus mieste, o gal net ir Lietuvoje. ( Stanislav Konstantinov, 7l )

Norėčiau, kad visiems mokiniams mokykloje visada būtų jauku ir gera, kad apie čia praleistą laiką liktų tik malonūs prisiminimai. ( Anželika Urbanovič, 7l )

Kaip gražiai iš išorės atrodo mūsų mokykla! Ji pasipuošė savo šventei. Rudenį švęsime mokyklos jubiliejų. Aš vis galvoju, ką galėčiau jai padovanoti, nes juk per gimtadienį visi laukia dovanų... ( Jurij Klopov, 7l )

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Rasa  Martusevičienė

Mano mylimoji mokykla! Greitai Tavo jubiliejus. Negaliu padovanoti Tau gėlių, papuošalų, nes jie Tau nereikalingi. Tau svarbios mūsų, mokinių, geros žinios, pasiekimai, pažymiai. Bet gimtadienis – juk svajonių ir norų išsipildymo metas. Taigi linkiu Tau, kad dar ilgai ilgai girdėtum mokinių juoką, klegesį, kad apie Tave rašytų knygas, atsiliepimus ir prisiminimus, nes Tu esi mums kaip motina, kuri kviečia, padeda ir globoja. Su jubiliejumi, mokykla! ( Andžejus Grinevič, 6l )

Tegul mokyklos rūpestį ir valią
Dėkingai sugeria širdis.
Juk čia pradžia didžiulio mano kelio,
Jėga, kuri gyvenimą statys.
Linkiu mylimai Lazdynų vidurinei mokyklai būti tokiai pat gražiai, kokia yra dabar, kad ją lankytų kuo daugiau vaikų, ir ši gyvuotų dar tiek pat metų, kiek jai dabar sukanka. Su gimtadieniu, miela mokykla!(  Ivona Rynkevič, 6l )

Mokyklai – 40
Sveikinu Tave, mokykla,
Niekada Tavęs nepamiršiu,
Tu esi gražiausia iš visų.
Patikėk, nuolatos prisiminsiu.
O kad aš tarp tavo sienų dirbu –
Nes man čia gera, linksma ir smagu,
Man labai labai smagu.
O širdyje visada esi Tu.
Aš norėčiau, kad šitą mokyklą lankytų
Tik geros širdies vaikai.
O jos sienos girdėtų
Nerūpestingą juoką amžinai
Su keturiasdešimtmečiu sveikina Tave, mokykla,6l  klasės mokinys ir šių posmelių eiliakalys Andžejus Total.

Jei nebūtų mūsų brangios mokyklos, tai aš neturėčiau daugelio savo draugų. Nemokėčiau nei lietuviškai, nei angliškai skaityti bei rašyti. Jei nebūtų šios mokyklos, tai tikriausiai ir mano mama nebūtų ištekėjusi už mano tėčio, vadinasi, nebūtų ir manęs. Linkiu šios mokyklos mokiniams gerai mokytis, sužinoti daug įdomių dalykų, o mokytojams – stiprių nervų, kantrybės ir gerų mokinių. Bet svarbiausia, linkiu, kad ši mokykla džiugintų mokinius dar ne vieną šimtą metų. ( Danielius Jasiukevič, 6l )

Sveikinu mokyklą su 40 metų jubiliejumi. Linkiu jai gyvuoti amžinai, turėti gerų mokytojų ir mokinių. Trokštu, kad mokyklą visi gerbtų, mylėtų, o mokiniai bei mokytojai jaustųsi mokykloje kaip savo namuose. ( Aleksandras Olenkovič, 6l )

Vilniaus Lazdynų vidurinėje mokykloje mokausi tik dvejus metus, bet jau spėjau ją pažinti. Mokausi labai draugiškoje klasėje, į kurią mane šiltai priėmė bendraklasiai, auklėtojos dėka dalyvauju įvairiuose mokyklos renginiuose. Labai patinka mokytojai, kurie visada geranoriškai padeda, išklauso, o jeigu reikia, ir pakartoja dėstomą temą.
Šiais metais mokyklai – 40! Šia proga norėčiau mokyklai palinkėti visko tik geriausio, o administracijai ir visiems, kas susiję su mokyklos klestėjimu – stiprybės, ištvermės ir sėkmės  puošiant bei garsinant mūsų mokyklą. Mano manymu, mūsų mokykla yra viena aktyviausių, todėl norėčiau, kad tai tęstųsi dar ilgai. ( Paulina Gulbinovič, 11l )

Šiais metais Lazdynų vidurinė mokykla švenčia savo jubiliejų. Keturiasdešimt metų praėjo nuo tos dienos, kai buvo atidaryta mokykla. Per šiuos ilgus darbo metus gerų mokytojų dėka išlydėta daug dvyliktokų. Kiekvienam abiturientui ši mokykla kuo nors brangi, bet sutiksime, kad ji visiems mokiniams suteikė tai, kas svarbiausia – žinių, norą ir mokėjimą jų siekti. Lazdynų vidurinės mokyklos abiturientai visada su ilgesiu prisimena savo mylimą mokyklą, nes negalima pamiršti to, kas gyvenime buvo geriausia. O čia praleidžiami metai yra patys geriausi bei įsimintiniausi.
Linkiu Lazdynų vidurinei mokyklai dar ilgų metų ir į gyvenimą išleisti daug puikių mokinių, kurie savo darbais nuolat garsintų mokyklos vardą. ( Vita Aškelovič, 11l )

Šiais metais aš pradėjau mokytis atnaujintoje už Europos sąjungos lėšas Lazdynų vidurinėje mokykloje ir žinau, kad į mokyklą atėjau labai svarbiu metu - kai jai sukanka 40!
Patekau į linksmą klasę, pas labai gerą auklėtoją. Mokytojai yra kantrūs, viską smulkiai išaiškina - jei iš karto nesupranti, aiškina dar kartą. Todėl su visais mokytojais iš karto susibendravau.Planuoju šioje mokykloje baigti dvylika klasių. Nors neilgai čia mokausi, bet manau, kad šitą mokyklą taip pat pamilsiu kaip ir savo senąją. ( Justyna Narbut, 11l )

Šie metai mūsų mokyklai yra nepaprasti – sukanka 40 metų, kai pirmąkart vaikams atvėrė savo duris ir iki šiol lydi juos per mokslo paslapčių šventovę.
Mūsų mokykla jauki ir šilta. Ne veltui pagyvenusi kaimynė man sakiusi: ,,Mokykla bus tavo antrieji namai“. Dar prieš kokius penkerius metus aš juokiausi iš šių žodžių, bet dabar galiu drąsiai tvirtinti, kad mokykla iš tikrųjų yra mano antrieji namai, o mokytojai – antrieji tėvai.
 Šiais jubiliejiniais metais norėčiau palinkėti mūsų mokyklai, kad ir po 100 metų išliktų vis dar tokia šilta ir miela ne tik mokytojams, bet ir visiems mokiniams – buvusiems, esamiems ir būsimiems. ( Raimond Klimovič,11l )

 Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas Irmantas Diržius

Mokykla skirta tam, kad vaikai koptų į mokslo viršūnę ir sėkmingai pasiektų ją.Lazdynų vidurine, tu- mūsų širdis, mūsų gyvenimas, mūsų antrieji namai. Tau, miela mokykla, jau 40 metų. Linkiu tau išlikti jaunai, gražiai, nepakartojamai... ( Natalija Žolobova, 10a )

Miela Lazdynų vidurine, Tavo gimimo dieną linkiu tau kuo daugiau naujų idėjų, projektų, naujovių. Būk visada tokia graži, šviesi, jauki... ( Anna Šustariova, 10a )

Mokykla, Tau 40 metų. Nepamiršiu tavęs, kai išeisiu... Šimtmečius stovėk ir mokyk mus, mūsų vaikus ir vaikaičius. ( Rolandas Gasparanecas, 10a )

MOKYKLAI...
Miela mokykla, su jubiliejum!
Noriu pasveikint tave linksmai.
Tau palinkėsiu audroms ir vėjams siaučiant
Išlikti jaunai, stipriai.
Tau palinkėsiu puoštis, gražėti ir
Išgarsėti gerais darbais.
Jaunas ar senas, liūdnas ar linksmas
Tegu peržengia slenkstį dažnai...
Tu gi sutiksi visus svetingai,
Plačiai atvėrus mokslo duris... ( Margarita Lukša, 10a )
 
Mokykloje mus moko ne tik matematikos, kalbų, menų dalykų, bet ir GYVENIMO: pagarbos suaugusiems bei bendraamžiams, nuoširdumo, tolerancijos.Lietuvių, anglų, kalbos tu gali išmokti, bet bendravimo, doros, atsakingumo pagrindai, įdiegti mokykloje, pravers visą gyvenimą.
Ačiū Jums, mokytojai!
Ačiū Tau, mokykla. 10a klasė

Direktorės pavaduotoja, lietuvių kalbos mokytoja
metodininkė: Vida Kisielienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

Paulina
2021-10-07 10:45
Sveiki visi, mano vardas yra paulina iš Lenkijos, bet dabar gyvename Lithiania. i paulina niekada netikėjo paskolomis internetu. Aš perskaičiau iš interneto, kad „Jameson finance“ suteikia paskolą, todėl nusprendėme su jais susisiekti ir paprašėme paskolos. paskola buvo patvirtinta ir pirmadienį buvo pervesta į mano vyro sąskaitą. Dabar aš tikiu, kad internete yra tikrų skolintojų. Nuoširdžiai rekomenduoju susisiekti su „Jameson Finance“ el. Paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com Paulina
marpol
2019-11-26 16:31
GEROS DIENOS MANO Lietuvos žmonės MANO TESTAS, KAIP GAUTI PASKOLĄ NAMAI PIRKTI NAMĄ IŠ TIKROS IR TIKROS PASKOLOS ĮMONĖS, KURIOS KALBĖJO „JOSE Luis“ paskolas, Aš šiandien esu labai laimingas ir dievas JOSE „jose luis“ paskolos (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) ;;; Mano vardas maria, aš esu iš Lietuvos, pastaruosius 5 mėnesius ieškojau tikros paskolų bendrovės, kad nusipirktų namą, kurį gavau, buvo daugybė nesąžiningų akcijų, kurios privertė mane jomis pasitikėti ir dienos pabaigoje, jie paėmė mano pinigus nieko neduodami mainais, visos viltys buvo prarastos, susipainiojau ir nusivyliau, niekada nenorėjau turėti nieko bendra su paskolų bendrovėmis internete, todėl nuėjau pasiskolinti pinigų iš draugo, pasakiau visa tai, kas nutiko, ir ji pasakė, kad gali man padėti ji žino paskolų bendrovę, kuri gali man padėti bet kokia paskolos suma reikalinga man su labai žema 2% palūkanų norma, kad ji ką tik gavo paskolą iš jų, ji nurodė man, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau kaip ji man sakė, kreipiausi į juos el. paštu: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)  , Aš niekada netikėjau, bet aš stengiausi ir, savo nuostabai, gavau paskolą per 24 valandas, negalėjau patikėti, Aš vėl esu laiminga ir turtinga ir dėkoju Dievui, kad tokia paskola tokių apgaulingų įmonių vis dar egzistuoja po sukčiavimo visur, Prašau patarti visiems, kuriems reikia paskolos, el. pašto adresą  (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)   jie niekada tavęs nepavers ir jūsų gyvenimas pasikeis taip, kaip mano. Greitai susisiekite (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com) šiandien ir gaukite iš jų paskolą, Dievas palaimina Jose Luis paskolas už jų tikrą paskolos pasiūlymą.  Įsitikinkite, kad susisiekėte su savo paskolos paskolomis, nes sėkmingai gavau paskolą iš šios įmonės be streso. Apsilankykite jų el. Laiške (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com).