Šiaulių universitetas šiemet siūlo dvi naujas bakalauro studijų programas

Spausdinti

Birželio 1 d. prasideda stojančiųjų į pirmosios pakopos (bakalauro) studijas bendrojo priėmimo prašymų registracija. Šalies universitetai kasmet studentams pateikia naujų specialybių. Šiaulių universitetas taip pat šiemet siūlo dvi naujas bakalauro studijų programas.

Vizualinių komunikacijų meno studijų programa yra pagrįsta tarpdisciplininiu integraliu požiūriu. Studijų programos dalykai apima dailės, foto, vaizdo, taikomosios ir kompiuterinės grafikos, dizaino ir kitų sričių meno objektus ir komunikacijos formas. Šiuolaikiniam kūrėjui svarbu ne tik vizualiai pateikti, bet ir atskleisti, pagrįsti, pristatyti meno idėjas. Šioje programoje įgyjamos meno teorijos, filosofijos, meno ir komunikacijos tyrimų žinios ir gebėjimai, ugdomas konceptualus požiūris į kūrybą, akcentuojami  paveikūs meno aspektai. Vizualinių komunikacijų meno specialistas bus plataus profilio kūrėjas, vizualinio turinio, idėjų generatorius, išsiskiriantis mokėjimu komunikuoti, atskleisti ir pristatyti idėją, gebantis bendrauti su dailininkais, projektuotojais ir verslininkais.

Ekonomikos ir darnus verso studijų programa yra pirmoji universiteto programa, suteikianti jungtinį balakalauro laipsnį (šiuo atveju – ekonomikos). Programa skirta parengti specialistus, turinčius fundamentalių darnaus verslo ekonomikos žinių ir suvokiančius verslo vystymo ekonominius, socialinius, aplinkosauginius principus, gebančius praktiškai pritaikyti žinias, susijusias su darnaus verslo organizavimu, ekonomine analize ir planavimu, rizikos valdymu bei efektyvios veiklos užtikrinimu.

Studentai gauna dviejų šalių universitetų diplomą. Programa organizuojama kartu su Vroclavo (Lenkija) universitetu. Studijos vyks anglų kalba. Du semestrus studentai studijuoja Vroclave. Dvidešimt studentų, teigiamais įvertinimais baigę sesiją, keturis (iš septynių) semestrų studijuos nemokamai, jiems bus kompensuojamos kelionės, bendrabučio nuomos Lenkijoje išlaidos.

Stojantieji turėtų atkreipti dėmesį ir į galimybę gauti tikslinį finansavimą. Toks finansavimo būdas yra skirtas 7 studijų programoms.

Bernardinai.lt

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra