Vaikų sėkmė

Spausdinti

Laba diena,

 

Tikriausiai būsiu pirmoji parašiusi. Ryžausti tik dėl to, kad noriu pasidžiaugti savo protingais vaikais, jų pasiekimais. Mokyklos neminėsiu, ne ji čia svarbiausiai, vaikų vardų – taip pat. Suprantame, kad didžiausią indėlį įdėjo mūsų šeima – tėveliai, seneliai, artimieji. Nuo pat mažens daug skaitėme vaikams knygų, nuolat jas pirkome, vaikai matydavo ir senelius, tėvelius skaitančius. Susėdę ratu aptarinėdavome žiūrėtus filmus, kiekvienas galėdavo išsakyti savo nuomonę. Nuolat vaikus girdavome, skatindavome žodžiu, jokiu būdu ne dovanomis, kad netaptų materialistai. Visada išklausydavome, stengdavomės suprasti, įsigilinti. Taip vaikai užaugo žinantys savo vertę, pasitikintys savimi. Prasidėjus mokykliniams metams susidūrus su mokslo sunkumais, palaikydavome, šiek tiek pagelbėdavome sprendžiant užduotis, tačiau nuolatos stengėmės, kad vaikai viską darytų savarankiškai, mes jiems būdavome tik kaip ramstis. Mokykloje nebuvo visiškai lengva jiems mokytis, tačiau stengėsi iš paskutiniųjų, turėjo daug draugų, buvo mokytojų ir draugų mylimi. Mokytis jiems nebuvo kančia, gal net priešingai, tai buvo naujų žinių ir galimybių kelias.

 

Dabar jau vaikai baigė mokyklą, aš dar tik joje likau, nes dirbu mokytoja. Vaikais be galo didžiuojuosi, jų pasiekimais, protingais gyvenimo posūkiais, tikslais, vertybėmis.

 

Ir noriu pasakyti kitiems tėveliams, kad kiek į vaikus įdėsite, tiek turėsite. Mylėkite savo vaikus, skirkite jiems daug dėmesio, lavinkite, ugdykite nuo mažumės ir pamatysite, jūs gausite su kaupu.

           

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

Christy Walton
2020-04-20 21:59
Ar jums reikia paskolos? Ar jūs ieškojote, kur gauti paskolą? Ar bandėte gauti kokią nors paskolą? tada kreipkitės dabar? (christywalton355@gmail.com), jei norite gauti prieinamą paskolą. Čia siūloma paskola su labai žema 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis dabar, jei jus domina.
irena
2012-10-31 10:22
tikra tiesa, ir vaikai iki 3 m. turėtų būtu ugdomi namie
IRINA
2012-09-21 12:12
taikliai pastebeta. gal cia ir genai kartais daro itakos, jei pvz teveliai profesoriai