Mokinių mišrainė

Spausdinti

Jau senai stebėjau kaip tėvelis, kad mokykla iš išskirtinių mokinių padaro visus vienodus. Nesvarbu, ar vaikas, gabus, ar prastai mokosi ir nepažangus, ar vidutiniokas... Mokykla pagal Bendrąsias programas visus moko vienodai. retas mokytojas, kuris atkreipia dėmesį į iįskirtinius vaikus.

Štai kad ir mano atvejis, vienas mano vaikas labai kūrybingas, laužantis stereotipus, pilnas naujų minčių ir polėkio. Mokykloje tiesiog buvo žlugdomas dėl kitokio mąstymo, nuolat gesinamas jo noras veikti, nes mat kitoks buvo, vaikams nereikia tokiems veikliems būti. Mokytojai nuo tokių labai pavargsta.

Lietuvos švietimo sistema taip jau sustyguota. pasirinkimo nėra, nebent keliauti į visiems gerai žinomas užsienio mokyklas - alternatyvias, progresyvias, kur vaikai nevaomai gals reikštis, ugdytis ir atrasti save.

Ką jūs manote apie tai?

Papildymas: Tik patvirtina mano nuomonę jūsų tinklalapyje patalpintas video siužetas apie Kultūros troškinį

 

Tėtis Arnoldas

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

Teti,
2013-06-20 20:10
zinok, gera ten, kur musu nera. Tai jau tikrai. Ir tame uzsienyje visko yra, oi visko. O didzioji, pati didzioji musu mokytoju dalis tkrai gerai dirba ir kurybiska vaika supras. Jei jusu vaikas tikrai gabus, issiskiriantis TIKRU kurybiskumu, jis visada bus paspirtis mokytojui. I ji galima remtis kaip pavyzdziu ne tikiems kurybiskiems vaikams, jjo rasinelis bus perskaitomas pirmas ir t.t. Jei to nera, gal tai ne kurybiskumas, o kazkas kitka.
anonim
2013-01-08 08:34
pritariu
paula
2012-11-23 11:08
visada ,,kitokie", kurie veiklus, turi kitokiu minciu, kurybingu ideju, laikomi nenormaliais
Gitana Juodšilytė
2012-11-21 08:46
tam reikalui kuriamos alternatyvios mokyklos, privačios, kur kiek pakeičia stereotipinės mokyklos užsiėmimus. ypač užsienyje populiarios alternatyvinės, pozityviosios, progresyvios ir dar kitokiais pavadinimais vadinamos mokyklos, kur į kiekvieną vaiką atsižvelgiama, kur kiekvienam vaikui skiriamos individualios užduotys. tokios mokyklos populiarėja. kada tas atsiris iki Lietuvos, nėra žinios. tikėkimės, sulauksime. ir mano panašus vaikas - labai aktyvus, veiklus, visko imasi, imlus. ir mokytojos nuolat raminamas, stabdomas.....