Šiaulių Gegužių progimnazijoje matematikos pamoką vedė mama Airida

Spausdinti Įkelti informaciją
2014-12-19     Autorius:  Raimonda reimi

Gruodžio 16 dieną Šiaulių Gegužių progimnazijos 7c klasėje šeštą pamoką pradėjo ne matematikos mokytoja Reda Zalogienė, bet mama Airida. Netradicinės pamokos tema - „Eurą pasitinkant".

Klasėje vaikai buvo susikaupę ir pasiruošę klausytis mamos - mokytojos, kuriai tokia pamoka buvo pirmoji jos gyvenime, nes niekuomet iki tol ji nebuvo stovėjus prieš klasę kaip mokytoja. Mama Airida dirba UAB "Šiaulių skuba" buhaltere ir kaip ji pati sako, nuo matematikos niekur nenutolusi, nors yra kūrybiška, meninės prigimties asmenybė.

Mama Airida pasirinko labai aktualią pamokos temą, nes nuo sausio Lietuva pasitinka eurą ir visiems labai rūpi kaip jis atrodys, kaip galėsim atsiskaityti ir kokia valiuta gausime grąžą sausio pradžioje. Taigi, vaikams buvo labai smalsu sužinoti kaip eurą atskirti - tikras jis ar ne, kuo lietuviškas euras skirsis nuo kitų šalių euro valiutos, kas būdinga euro kupiūroms ir monetoms.

Mokytoja kaip ir dera pamokos pabaigoje patikrino mokinių žinias, prašydama išspręsti pratybų užduotis. Vaikams sekėsi puikiai, nes visi klausėsi įdėmiai, stengėsi įsidėmėti kiekvieną smulkmeną ir pažadėjo paegzaminuoti tėvus namuose, ką jie žino apie euro valiutą.

Tikiuosi, kad tokia pamoka ne paskutinė 7c klasėje, kad jų bus daugiau ir kiti tėveliai galės išbandyti savo jėgas mokytojaudami. Ačiū mokytojai Airidai už įdomią pamoką už paliktą dovanėlę - markerį su kuriuo galima pasitikrinti ar euro kupiūra tikra.

Mokytoja Raimonda Janulienė

2014-12-16
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra