Šeimadienis prasidėjoŠeimų protų kovomis

Spausdinti Įkelti informaciją
2017-05-25     Autorius:  Dainora Raudienė

Gegužės 22 d., pirmadienio, vakarą progimnazijos bendruomenę sukvietė pirmasis Šeimadienio renginys – Šeimų protų kovos. Tai buvo jau penktasis – jubiliejinis – Šeimų protų mūšis! Pirmas toks renginys mūsų progimnazijoje vyko 2012 metais, jame dalyvavo 13 šeimų. 2013 metais dalyvavo 11 šeimų. 2015 metais susirungė 23 šeimos, 2016 metais – net 32 šeimos, o šiemet – 17 šeimų! Ypač smagu, kad kai kurie dalyviai tokiame renginyje dalyvavo ne pirmą kartą. Labai džiaugiamės, kad šis Šeimos savaitės renginys – smagi intelektuali pramoga – sukelia tokį didelį susidomėjimą. Dėkojame šeimoms už geranoriškumą, drąsą ir norą bendradarbiauti su mokykla. Juk mokykla – tai ne pastatas, tai mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bendruomenė.

Šių metų Šeimų protų kovose jėgas išbandė 17 šeimų komandų: mokinys ar mokinė ir jų šeimos narys. Mokiniai – 1-8 klasių mokiniai, o šeimų nariai – tai 4 mamos, 8 tėčiai, 1 senelis, 2 broliai, 1 sesuo ir 1 pusseserė. Jauniausias dalyvis buvo 1 a klasės mokinys Paulius Pocius su tėčiu Vaidu.

Komandos turėjo įveikti 6 etapus („Taip ar ne“, „Trys atsakymų variantai“, „Pagalvokit – atsakykit“, „Sumanu – išmanu“, „Kas tai?“, finalas) ir atsakyti net į 62 klausimus. Kol taškų skaičiavimo grupė tikrino atsakymus, žiūrovai taip pat galėjo išbandyti savo žinias: atsakę į kelis klausimus, jie gavo nedideles dovanėles.

Smagi, linksma ir įdomi protų kova vyko pusantros valandos, bet dalyviams neprailgo. Suskaičiavus dalyvių surinktus taškus, paaiškėjo nugalėtojai. III vietą užėmė 2a kl. mokinė GUSTĖ ŽILINSKAITĖ su tėčiu KĘSTUČIU. II vieta atiteko 2a kl. mokiniui DOMINYKUI BALČIŪNUI ir jo tėčiui AIVARUI. Nugalėtojomis tapo 4a kl. mokinė UGNĖ STAPULIONYTĖ ir jos mama RAIMONDA. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, šokoladais, dovanėlėmis, o nugalėtojai – diplomais ir dovanomis.

Dėkojame visoms šeimoms už gražią šventę!

Mokytoja Dainora Raudienė
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra