PROJEKTAS „MES-GAMTOS DALIS“ PRAKTIKOJE (Vilniaus Lazdynų mokykla)

Spausdinti Įkelti informaciją
2020-01-12     Autorius:  Svetainės MOKYTOJA

Jau kelintus metus mokykloje tęsiasi gamtamokslinis projektas „MES-GAMTOS DALIS“. Vienas iš jo tikslų kuo daugiau priartinti mokinius prie gamtos, jos pažinimo, puoselėjimo, gamtos procesų nagrinėjimo. Kad mokiniams būtų kuo įdomiau tai daryti, mokykla gavo naujoviškų prietaisų laboratoriniams ir praktiniams darbams atlikti.

Pirmieji, kas išbandė prietaisus per praktinius užsiėmimas biologijos pamokose, tai 9 klasių mokiniai. Mokiniai galėjo tyrinėti augalus, mikropreparatus ir laboratorinius, ir pagamintus savo rankomis. Vieni mokiniai dirbo laborantais praktikais, pjaustė, dėliojo atneštas priemones, kiti jas analizavo ir darė išvadas. Analizavo pirštų atspaudus, augalų lapų ląsteles, cukrų, druską, kreidą ir kita, pabuvo sekliais, ieškojo įvairiausių dalykų, kurių nepamatysi plika akimi.

Mokiniams tokios pamokos, kur mokymasis vyksta tyrinėjant aplinką, eksperimentuojant, atrandant ir išrandant, kuriant, bendraujant labiau įsimena, skatina labiau domėtis ne tik naujomis technologijomis, bet ir gamta ir jos dėsniais. Nes mokyklos aplinka ne tik ugdymosi erdvė, bet gali būti ir aplinka, kur vyksta atradimai gamtoje, nes kiekvienas mokinys gali sau atrasti kažką naujo.

Biologijos mokytoja Marija Milašienė
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

mandi Christ
2020-11-28 23:59
Sveiki visi DR „Ogala“ darbai yra tokie teisingi, su džiaugsmu širdyje, aš pats tai patyriau, daktaras Ogala padėjo man išspręsti rimtą problemą mano gyvenime, aš mačiau jo puikius darbus prieš susisiekdamas su juo. Daktaras Ogala ištaisė mano santykius per mažiau nei 48 valandas. Jis ne tik ištaisė mano santykius, nes jis padarė mane laimingai ištekėjusia moterimi. jis tikrai nuostabus ir žino, ką daro. Noriu jį rekomenduoti visiems !! Šis rašybos ratukas yra labai geras profesionalas, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbo gydytoją! Dėkoju savo draugui, kad jis pranešė man apie tave. Turiu visiems pasakyti apie tave. Nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengusi laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių aktorių dienų pradėjau matyti rezultatus. Šis vyras yra labai rekomenduojamas ir tai yra tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! Reikia pagalbos? susisiekite su juo telefonu +2347049668119 arba Drogala02@gmail.com el. paštu. Norėdami visapusiškai gydyti bet kokias ligas ar ligas, taip pat galite susisiekti su juo dabar el. paštu: Drogala02@gmail.Com .. galite paskambinti šiuo mobiliojo telefono numeriu arba „whatsApp +“ 2347049668119 susisiekti su juo šiandien jūsų pačių pagalba !