Pedagogų konferencijoje mokytojus pamokose vadavo tėvai

Spausdinti Įkelti informaciją
2014-11-13     Autorius:  T klasė T klasė

Šiandien Panevėžio Alfonso Lipniūno mokykloje vyko Respublikinė metodinė praktinė konferencija ,,Mokyklos ir šeimos sėkminga partnerystė“, kurioje dalyvauja per 40 pedagogų iš visos Lietuvos. Konferencijos tikslas - projekte ,,T klasė“ dalyvaujančių mokyklų bendravimas ir bendradarbiavimas, gerosios darbo patirties kūrybiškai organizuojant mokyklos ir šeimos bendradarbiavimų sklaida. Pedagogai išklausė net 17 pranešimų, vyko praktiniai darbai, darbas grupėse, diskusijos, dalijimasis patirtimi.

Kol Alfonoi Lipniūno mokyklos pedagogai dalyvavo konferencijoje, juos klasėse pavadavo mokinių tėvai. Iš viso mokykloje vyko net aštuonios tėvelių vedamos pamokos. Antros A klasės mokiniai mokėsi dirbti su moliu: ,,Molio keramika“, antros B ir pirmos A klasės mokiniai susipažino su policininko-tyrėjo darbo specifika, ,,Lietuvos kriminalinės policijos pareigūno-tyrėjo profesija“ ir ,,Susipažįstame su policijos pareigūno darbu“, trečios A klasės mokinukai gamino popieriunius monstrus šešėlio teatrui: ,,Žaidžiame pasaką“, ketvirtos A klasės mokiniai mokėsi rašyti sveikinimus draugui, o pirmos B klasės mokiniams pamoką vedė močiutė apsirengusi tautiniu kostiumu ir supažindino su senoviniais buities rakandais: ,,Ką kalba seni daiktai“. Vaikams ypač patiko didelis šuo - Amsis – pliušinis šuniukas-policininkas (ačiū 2B klasės Deimanto tėveliui), kuris apkeliavo ne tik vaikų klases, bet netužsuko į valgyklą.

Ačiū konferencijos organizatoriams - Alfonso Lipniūno mokyklos direktorei Vilmai Petrulevičienei, mokytojai metodininkei Danguolei Kviliūnienei bei ir visiems dalyvavusiems konferencijoje.

Projekto ,,T klasė“ vadovė Jūratė Jadkonytė Petraitienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra