Netradicinė pamoka „Atliekų kultūra“ Vilniaus Lazdynų mokykloje

Spausdinti Įkelti informaciją
2019-01-14     Autorius:  Svetainės MOKYTOJA

Nors apie teisingą atliekų tvarkymą vis dažniau užsimenama žiniasklaidos pranešimuose, didelė gyventojų dalis vis dar nežino, kaip teisingai atsikratyti atliekomis – kurias iš jų galima rūšiuoti ir perdirbti, kurias reikėtų pristatyti į stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelę, ir kiek laiko užtrunka suirti neatsakingai numestoms atliekoms.

Todėl Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centras (VAATC) ruošia specialias pamokas sostinės mokiniams, kurių metu atsakys į šiuos klausimus ir išsklaidys populiariausius mitus apie atliekų rūšiavimą. Anot projekto „Atliekų kultūra“ iniciatorių, mokyklos pasirinktos tikslingai siekiant edukuoti moksleivius nuo 16 metų. Jų teigimu, moksleiviai yra jaunoji karta, kurią svarbu mokyti ne tik apie atliekų rūšiavimą, bet – svarbiausia – ir apie sąmoningą šiukšlių išmetimą.

Gruodžio 14 d. Vilniaus Lazdynų mokykloje buvo organizuojama netradicinė integruota pamoka „Atliekų kultūra“. Pamokos metu mokiniams buvo demonstruotas mokomasis dokumentinis filmas apie atliekų rūšiavimą ir statistiką. Moksleiviai turėjo galimybę aktyviai dalyvauti diskusijose, žaidimuose, viktorinoje, geriausiai atlikusieji užduotis buvo apdovanoti prizais ir suvenyrais. Renginio metu visiems mokiniams nemokamai buvo dalinami bilietai į dainininko Vido Bareikio jubiliejinį koncertą.

Chemijos mokytoja Jolanta Pileckienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra