Linkėjimai iš Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos

Spausdinti Įkelti informaciją
2014-10-10     Autorius:  T klasė T klasė

2014-10-10 ES projekto ,,T klasė" komanda atvyko į Kupiškio rajono Šepetos Almos Adamkienės pagrindinę mokyklą su renginiu ,,Bendruomenė vaikui“.

Tikslas – paskatinti tėvelius aktyviai jungtis prie mokyklos gyvenimo. Mokomės vieni iš kitų ir skatiname tai daryti kitus. Programoje – projekto pristatymas, tikslai ir vykdomos veiklos, taip pat projekto metu sukurto filmo ,,T klasė“ peržiūra ir aptarimas.

Šiandien mokykloje vyksta rajono mokyklų futbolo varžybos. Alizavos, Salamiesčio, Rudilių ir Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos, o taip pat Subačiaus gimnazijos šauniausieji futbolininkai (Tikimės, kad laimės šepetiškiai .

Kupiškio rajono Šepetos Almos Adamkienės pagrindinės mokyklos linkėjimas visoms Lietuvos mokyklų Tėvų klasės bendruomenėms:

Nesušalti, nors sušalti neįmanoma, nes mūsų tokia šilta ir puiki ,,T klasės“ komanda. Džiaugiamės, kad dalyvaujame ,,T klasė“ projekte ir linkime kuo greičiau sulaukti projekto vadovų komandos Jūsų mokyklose. Linkime gerų idėjų ir darbščių rankų.

Iki susitikimo kitose mokyklose!

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra