Lietuvos atkūrimo 100-metį švenčiame linksmai... ( Vilniaus Lazdynų mokykla)

Spausdinti Įkelti informaciją
2018-03-06     Autorius:  Svetainės MOKYTOJA

„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė, ji aukštesnė už gerovę“.

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet svarbios. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam Lietuvos gyventojui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

Kasmet svarbias valstybines šventes švenčiame ir mes, mokyklos bendruomenė. Tik šįkart mokytojai ir tėvų atstovai, nes mokykloje paskelbta gripo epidemija.

Mokytoja A.Matijošienė pakvietė prisiminti Vasario 16-osios akto pasirašymo aplinkybes, video siužetai priminė Vilniaus senamiesčio istorines vietas.

Direktorės pavaduotoja R. Ablom perskaitė Švietimo ir mokslo ministrės J.Petrauskienės bei Vilniaus m. mero R.Šimašiaussveikinimą Lietuvos nepriklausomybės 100- mečio proga.

Lietuvių kalbos mokytoja R. Dancevičienė skaitė eilėraščius apie Lietuvą, mokytojai, susikibę rankomis, dainavo lietuviškas dainas, džiaugėsi staigmenomis-užduotimis: ,,Atspėk, kokio regiono kostiumu esu apsirengusi...“, ,,Atspėk, ka tradicija s dėžutėje“‘,, Atspėk, nuo kada tapo mokyklos bendruomenės tradicija minėtivalstybines šventes aktų salėje 8.00‘‘.

Kokia šventė be kavos ir saldumynų... Mokytojai linksmai gėrė kavą, šnekučiavosi , linkėjo šaliai ir vieni kitiems naujų idėjų , pokyčių, vilties...

Direktorės pavaduotoja V.Kisielienė
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra