KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Robotikos laboratorijoje

Spausdinti Įkelti informaciją
2015-11-22     Autorius:  Panevėžio A.Lipniūno progimnazija

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto Robotikos laboratorijos vyresnysis laborantas Raimondas Klemka interaktyviai supažindino 3 b klasės mokinius su įvairaus tipo robotais, papasakojo robotų atsiradimo istorijas ir galimybes. Visi robotai įdomūs, turintys savo istoriją ir funkcijas.

Robotams nereikia pertraukų, gali dirbti ištisą parą, nepakeičiami ten, kur žmogui yra kenksmingos sąlygos, todėl labai reikalingi pramoninėje gamyboje.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti robotus, galinčius jutiklių pagalba sugriebti norimą daiktą ir jį nunešti į kitą vietą, kompiuterių pagalba atlikti įvairius judesius ir pažinti aplinką.

Mokiniams labiausiai patiko Fakulteto studentų pagaminti robotukai. Trečiokai su nuostaba ir smalsumu stebėjo nedidelio robotuko „mankštą“. Robotukas rodė pačius įvairiausius pratimus, netgi stovėjo ant galvos.

Robotukas-padavėjas visiems į stiklines pripylė giros, robotuko gira buvo daug skanesnė nei pirkta parduotuvėje, todėl Robotuko vaišės labai patiko.

Mokymasis tyrinėjant ir praktiškai išbandant išradimus, suteikė daug džiaugsmo ir lavino fantaziją bei vaizduotę.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos mokytoja metodininkė Danguolė Kviliūnienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra