Konkursas „Mano mama ir aš“ (Vilniaus Lazdynų vidurinė mokykla)

Spausdinti Įkelti informaciją
2015-05-26     Autorius:  Svetainės MOKYTOJA

Gegužes 8 dieną lenkų pradinių klasių moksleiviai nusprendė paminėti Motinos dieną, surengdami konkursą „Mano mama ir aš“, kuriame dalyvavo 3-4 klasių mokiniai su savo mamomis. Porose dalyviai turėjo atlikti keletą užduočių: sugalvoti kuo daugiau žodžių iš duotų raidžių, išspręsti matematikos uždavinį, surasti 10 skirtumų paveikslėliuose. Konkurso dalyviams patiko piešimo konkursas, kuriame vaikai turėjo atpasakoti duoto piešinio turinį, o mamos privalėjo kuo tiksliau nupiešti. Mamas ir vaikus išjudino pora estafečių ir nuteikė linksmiau pažvelgti į gyvenimą.

Kol konkurso žiuri - Alicija Nikonovienė ir Agneška Šekštalo - skaičiavo balus, konkurso organizatorė Lilija Mikonienė paskelbė pirmojo konkurso „Ar gerai pažįstame vieni kitus?“ rezultatus. Kadangi tai buvo konkursas, turėjo būti ir nugalėtojai. Jais tapo 4 l klasės atstovai Renata Zachaževska ir Andžei Zachaževski .

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti saldumynais ir padėkos raštais, kuriuos įteikė kita konkurso organizatorė Beata Kliukovska.

Lilija Mikonienė, pradinio ugdymo mokytoja
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra