KARJEROS DIENA Vilniaus Lazdynų mokykloje

Spausdinti Įkelti informaciją
2015-11-06     Autorius:  Svetainės MOKYTOJA

Dažnai moksleiviams sunku atsakyti į klausimus „Koks aš esu?“, „Kas man patinka?“, „Kuo norėčiau būti?“. Todėl mūsų mokykloje kasmet organizuojama karjeros diena, kurios tikslas ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuojant susitikimus su įvairių profesijų atstovais, dalyvaujant aktyviuose užsiėmimuose, diskutuojant bei teikiant individualias konsultacijas.

Nuo pat ryto sveiko gyvenimo būdo propaguotojas lektorius V. Tolkačio aiškino moksleiviams, kad norint įgyvendinti savo svajones labai svarbu būti sveikam. Svečias ne tik pasakojo apie sveikatą, bet ir dalinosi savo profesine patirtimi.

Vėliau moksleiviai susitiko su skirtingų profesijų atstovais, dalyvavo „Protų mūšyje“ ir kitose ugdymo karjerai veiklose.

Mokytoja K. Fišienė pristatė 1-4 kl. (rusų) mokinių piešinių parodą ,,Kuo būsiu?”. Vaikai jau pradinėse klasėse žino, kuo bus užaugę: Nikita iš 2a kl. nori būti archeologu, Milana iš 2a kl. – šokių mokytoja, Emilija iš 3a kl.–mokytoja, Vitoldas iš 4a – karininku…

Parodos pristatymo metu susirinko visi 1-4 kl. ( rusų) mokiniai su klasių auklėtojomis. Mokytoja K. Fišienė visiems susirinkusiems užminė mįslių apie profesijas. Iš paslaptingos dėžės buvo ištrauktos žirklės, šukos, kiti daiktai. Vaikai turėjo atsakyti: kokios profesijos žmonės naudoja šiuos daiktus? Mokiniai buvo sumanūs: kiekvienai mįslei siūlė net po kelis teisingus atsakymus.

Išminties bei sumanumo reikėjo ir antrąjai užduočiai atlikti. Mokiniai atsakė: kas kerpa? kas verda? kas parduoda? kas gydo?

Parodos pristatymą stebėjusi direktorės pavaduotoja V. Kisielienė pasakė, kad kiekviena profesija yra gera, tik reikia labai atsakingai dirbti.

Parodą kiekvienas mokinys galėjo iš arčiau apžiūrėti, surasti tarp daugybės piešinių ir savąjį.

Lietuvių kalbos mokytoja Kristina Fišienė

Karjeros koordinatorė R. Žiškienė
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra