Kalėdinė dvasia Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje

Spausdinti Įkelti informaciją
2017-12-27     Autorius:  Dainora Raudienė

Artėjant laukiamiausiai metų šventei – Šv. Kalėdoms Alfonso Lipniūno progimnazijos teatras „Elfai“ visą bendruomenę pakvietė į tradicinį susibūrimo, pabuvimo kartu vakarą – kalėdinį gerumo spektaklį „Stebuklo belaukiant“, pastatytą pagal Samuilo Maršako pasaką „Katės namai“. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, pasveikinusi žibintų Šviesos keliu susirinkusius į aktų salę, padėkojo bendruomenei už susitelkimą, o aktyviausiems jos nariams, rėmėjams įteikė padėkos raštus. Sveikinimo žodį tarė Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, Seimo narys Povilas Urbšys bei Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė Danutė Kriščiūnienė. Svečiai džiaugėsi kalėdine dvasia ir ta gerų darbų viltimi, kuri kiekvieną sustiprina, įkvepia, paskatina.

Didžioji vakaro intriga – kam šiemet atiteks tradicinės Angelo statulėlės. Už bendruomeniškumą, visuomeninę, labdaringą veiklą, vertybių puoselėjimą Progimnazijos taryba „Angelus 2017“ įteikė progimnazijos mokinei Akvilei Čiūraitei, 8a kl., mokytojui Alminui Raišeliui, mamai Dianai Banienei, personalo darbuotojui Aurimui Makutėnui.

Adventinio bendruomenės vakaro antroji intriga – „Elfų“ teatro spektaklis – nuostabus mokytojų ir mokinių kūrybinis darbas, kuris dovanojo visiems bendruomenės nariams ir svečiams dar vieną kalėdinio laukimo akimirką, meilės, šviesos ir šilumos spinduliais pasibeldusią į kiekvieno širdį kaip Kalėdų dvasia. Šiemet šventinis Kalėdų spektaklis pasakojo Katės ir jos namų likimo istoriją, kuri šmaikščiais personažų vaidmenimis priminė, kad svarbiausios tiesos yra meilė, gailestingumas, pagalba, mokėjimas dalintis ir pasirūpinti ne tik savo artimu, bet ir tuo nepažįstamuoju ar svetimu, kuris prašo pagalbos, nes juk visa, ką turime, įgyja prasmę tik tada, kai žinome, dėl ko turime.

Pirmokų sušokti paršelių ir gaidžiukų, šokių grupės „Šiuolaikinio šokio ritmu“ ugnelių šokiai paskleidė nuostabių spalvų vaivorykšę ir išliejo tyro džiaugsmo šaltinį, kurio taip pasiilgusios prieš Šv. Kalėdas mūsų širdys. Spektaklio scenos, personažų ištarti žodžiai, mintys mums sako, jog tikrosios dovanos yra kiekvieno iš mūsų širdyje.

Tradicinis šurmulys po spektaklio prie vaišių stalo, šiemet pašventinto vyskupo Lino Vodopjanovo, dar ilgai netilo. Kiekvienas į savo širdį sudėjome visus šio vakaro įspūdžius, šypsenas, gerą žodį, padėkos šilumą ir išsinešėme į namus kaip šventą Kalėdų dvasią.

Dėkojame mokiniams, mokytojams, tėveliams, Lietuvių Katalikų Religinės Šalpos fondui, kurių dėka mums pavyko įgyvendinti savo svajonę.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Gražina Trybienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

MARIAN NELSON
2018-01-28 09:51
paskola! paskola !! paskola !!! Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą. Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelson2012@gmail.com) kreiptis dėl paskolos