Išvyka į atliekų perdirbimo įmonę „Plastara“

Spausdinti Įkelti informaciją
2015-11-29     Autorius:  Panevėžio A.Lipniūno progimnazija

UAB „Plastara“ yra viena didžiausių plastikinės pakuotės projektuotojų ir gamintojų Lietuvoje, gamina platų standžių ir lanksčių plastiko pakuočių asortimentą maisto, gėrimų, asmens higienos, buitinės chemijos bei chemijos pramonei, padeda ir konsultuoja pakuotės dizaino kūrimo, projektavimo, techninių parametrų parinkimo etapuose.

Dar būdami antrokais Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 3 b klasės mokiniai dalyvavo akcijoje „Kamštelių vajus“ ir užėmė 2 vietą, surinko 109, 937 kg įvairių kamštelių. Už aktyvumą, aplinkos švarinimą, rūšiavimą, savo ir kitų sveikatos tausojimą laimėjo išvyką į atliekų perdirbimo įmonę „Plastara“.

Trečiokai turėjo galimybę stebėti, kaip perdirbimas plastikas, gaminami buteliai, plastikiniai kamšteliai, plastikinės rankenėlės, dėžės ir kiti gaminiai. UAB "Plastara" gaminamos pakuotės naudojamos maisto ir gėrimų pramonėje, kosmetikai ir asmens hgienos prekėms, buitinei chemijai, automobilių chemijai ir kosmetikai. Aplankė plastiko perdirbimo, metalo ir siuvimo cechus.

Edukacinė išvyka buvo puikus ekologijos ir profesinio veiklinimo užsiėmimas, kuris padėjo susipažinti su įvairiomis profesijomis. Mokiniai pamatė ne vieną “gyvą” profesijos pavyzdį, susipažino su darbine aplinka, darbo pobūdžiu ir profesine kasdienybe, galėjo užduoti klausimus.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos mokytoja metodininkė Danguolė Kviliūnienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra