Įdomioji matematika ir antroji užsienio kalba

Spausdinti Įkelti informaciją
2018-05-11     Autorius:  T klasė T klasė

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje mokiniai ir jų mokytojai noriai dalyvauja įvairiuose finansuojamuose projektuose, eilę metų veda integruotas įvairių dalykų pamokas tiek gimnazijoje, tiek už jos ribų. Tokia netradicinė veikla padeda mokiniams geriau įsisavinti dėstomą medžiagą, ugdo visapusišką asmenybę, skatina mokinius mokytis kelių ugdomų dalykų vienu metu.

Prieš keletą dienų mūsų gimnazijoje vyko projektas „Veikli bendruomenė – pažanga mokykloje“. Vesdami teorinius ir praktinius seminarus Lapių ir A. Mitkaus pagrindinių mokyklų matematikams, mūsų gimnazijos matematikai aktyviai dalinosi įvairiais pamokose taikomais darbo metodais, bendravo ir bendradarbiavo su kolegomis dalykiniais klausimais.

Kartu su mokytoja metodininke L.Stančiauskiene, įvedant antrų gimnazinių klasių mokiniams matematinius terminus rusų kalba su praktinėmis užduotimis, vedėme integruotą matematinių ir rusų kalbos žinių kartojimo pamoką “Apskritimas, skritulys ir jo dalys“. Dirbdami grupėmis, gimnazistai mokėsi praktiškai taikyti matematines žinias kasdieniniame gyvenime. Tai ne tik pamoka - užsiėmimas, bet ir probleminis matematikos mokymas, kurio metu mokiniai stengėsi logiškai mąstyti, bendrauti, keistis informacija, mokytis antrosios užsienio kalbos bei pamokos pabaigoje gebėti objektyviai save įsivertinti.

Manome, kad šis praktinis užsiėmimas tiek mokiniams, tiek jų mokytojams bei svečiams paliko daug teigiamų emocijų ir paskatino ieškoti naujų darbo formų, dirbti noriai ir įdomiai bei dalintis patirtimi.

Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos mokytojos metodininkės

Jūratė Burinskienė ir Laima Stančiauskienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra