FANTASTIŠKAS KALĖDINIS PROGIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS VAKARAS

Spausdinti Įkelti informaciją
2015-12-22     Autorius:  Dainora Raudienė

Gruodžio 17 d. už lango išsiskleidus vakaro tamsai, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje maloniai mirgėjo žvakelių švieselės, vestibiulyje tyliai plaukė kalėdinių giesmių ir fleitos garsai, o pakiliai ir šventiškai nusiteikę į tradicinį bendruomenės kalėdinį vakarą rinkosi mokiniai ir jų šeimų nariai, mokytojai, progimnazijos darbuotojai, mikrorajono gyventojai.

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos teatras „Elfai“ gražiausių metų švenčių proga dovanojo bendruomenei patį kalėdiškiausią, šilčiausią bendrą mokinių, mokytojų ir tėvelių spektaklį ,,Kalėdų giesmė“ (pagal to paties pavadinimo Č. Dikenso knygą). Kalėdinio spektaklio globėja ir idėjos autorė – progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė, scenarijaus autorė – mokytoja Danguolė Kviliūnienė, režisierė – mama Neringa Bagdonienė, muzikos vadovė – Nijolė Misevičienė, dekoracijas kūrė mokytojai Diana Masiulienė ir Alminas Raišelis, šviesos efektus – kompiuterių priežiūros inžinierius Andrius Simonaitis.

Įspūdinga ir pamokanti istorija, fantastinės scenos dekoracijos, gražūs aktorių rūbai, kiekvieną spektaklio scenelę pagyvinančios žibintų šviesos, į šį spektaklį sudėtas aktorių nuoširdumas, draugiškumas ir dėkingumas leido kiekvienam, atėjusiam į bendruomenės vakarą, dar kartą pajusti, kas yra tikroji Kalėdų dvasia, kaip ji keičia žmones. Laukdami Kalėdų džiaugėmės, kad turėjome galimybę pamatyti spektaklį, pajusti tikrąją šventės dvasią.

Dievas sukūrė angelus tam, kad išlaikytų Visatą ir pagelbėtų žmonijai. Kiekvienas turime savo angelą sargą, kuris mus globoja nuo įvairių negandų ir lydi per gyvenimo išbandymus.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, progimnazijos bendruomenė rinko savo progimnazijos Angelus – mokytoją, mokinį, tėvą ar mamą, darbuotoją – pasižyminčius aktyvumu, geranoriškumu, visuomeniškumu, labdaringa veikla, dvasingumu.

,,ANGELO STATULĖLĖS 2015“ NOMINANTAI:

Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė

7b klasės mokinys Titas Kriaupas

7b klasės mokinės Gabijos mama Aldona Macionienė

Progimnazijos administratorius Zigmas Jaras.

Kad tas šventės grožis nesibaigė su ištartu scenoje paskutiniu žodžiu, rodė ir noras pabūti kartu po renginio. Prie bendro šventinio stalo vaišinosi, kalbėjosi mokytojai, mokiniai, jų tėveliai ir svečiai.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios nuostabios šventės kūrimo: Panevėžio Vakarinės vietos bendruomenės tarybai, Panevėžio 5-osios gimnazijos direktorei Daivai Dapšauskienei, buvusiai mokinei Vilmai Bučinskienei ir visai kūrybingai mūsų progimnazijos bendruomenei. Tikimės, kad drauge praleistas laikas dar ilgai išliks ne tik nuotraukose, bet ir kiekvieno prisiminimuose.

Vokiečių kalbos mokytoja Dainora Raudienė

Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Mačėnienė

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra