Šokio studija INCOGNITO

Spausdinti

Šiuo metu šokio studijoje „INCOGNITO " šoka vaikai nuo 4 iki 17 metų. Pagrindas – judesio raiška per klasikinį šokį, par terre trenažą. Studijos šokėjai ne tik dalyvauja įvairiuose renginiuose, bet ir patys juos organizuoja. Vieni reikšmingiausių – tarptautinis meninės raiškos festivalis – konkursas „Vaikystės vaivorykštė” bei šokio stovykla- seminaras „Vasara su Incognito”.

Studijos laimėjimai gausūs. 2008 m. vasarą „Incognito“ šokėjai grįžo su svarbia pergale iš tarptautinio festivalio-konkurso Ukrainoje, Krymo pusiasalio: abiejose amžiaus grupėse laimėti du 3 vietos diplomai. Vien 2009-aisiais mokslo metais studijos šokėjai tapo respublikinio mažųjų šokio meistrų laureatų festivalio - konkurso „Ant stogo” - „Geriausi iš geriausių“- 1 vietos diplomantai ir medalininkai. Ventspilyje (Latvija) 1-os ir dviejų 3-ių vietų laimėtojai. 2009 m. liepą puikiai pasirodė tarptautiniame tautinio ir folklorinio šokio ir dainos festivalyje Bulgarijoje. Ne kartą dalyvauta ir puikiai pasirodyta šalies televizijų projektuose „Mažųjų žvaigždžių valanda“, „Talentų ringas“, „2 minutės šlovės“, regioninės televizijos laidose „Bitinijos šalis“.

Mokytoja

Virginija Medžiaušienė

(8~41) 523687, moksleiviunamai@splius.lt

Šokio studijoje „INCOGNITO“ ugdymas remiasi prigimtiniu vaiko poreikiu judėti, pajusti, įvertinti, lavinti savo gebėjimus ir įgyti šiuolaikinę kultūrinę kometenciją - pažinti tiek aukšto, klasikinio meno vertybes, tiek ir populiariojo meno reiškinius. Studijoje ugdomi vaikai ir mokiniai 3-ose amžiaus grupėse, pavadintose „Pėdutėmis”, „Neklaužadomis” ir „Didžiosiomis princesėmis”

Šokio studija INCOGNITO

Šokis Aušros alėja 52
Tel.(8~41) 523687
moksleiviunamai@splius.lt
 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

incognito
2017-01-23 20:51
Kiek kainuoja?