VAIKŲ IR JAUNIMO TEATRO STUDIJA "KOMPANIJA ŠAUNI"

Spausdinti

VIZIJA – studijos auklėtiniai nedidelėje jaukioje teatro salėje kuria, improvizuoja, tampa asmenybėmis, jautriomis kitam žmogui ir aplinkai. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI – suteikti teatrinės ir estetinės kompetencijos bei socialinės kultūrinės brandos pagrindus, padėti jaunuoliams laisvai skleisti savo individualybę, tenkinti saviraiškos ir pažinimo poreikius. Toliau ugdyti improvizavimo, vaidmens kūrimo gebėjimus kaip priemonę reikštis, sukurti teatro kalbą ir komunikuoti su žiūrovais.

Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatro festivalis "Baltoji varnelė" vyksta kas dveji metai. Tai tradicinis renginys. 2010 m. rugsėjo mėnesį aštuntą kartą "Baltoji varnelė" sukvietė visus bendraminčius mylinčius teatrą, tiek vaidinančius, tiek žiūrovus.

Mokytojai Dalė Dargienė, Virginijus Dargis

 • Dalė Dargienė
  Profesinė biografija:
  • Pagrindinis studijos vadovų uždavinys formuoti visavertę asmenybę, ugdyti dvasingumą, pasitelkiant meninį lavinimą, t.y. teatro meną. Jautrus žmogui ir aplinkai, gebantis išgyventi meno kūrinio grožį, įsitraukti į to grožio atkūrimą –tokį mes, vadovai, matome savo studijos auklėtinį.

  + 370 610 43 9, moksleiviunamai@splius.lt

 • Virginijus Dargis

  , kompanija@moksleiviunamai.mir.lt

 • Dramos teatras
 • Judesio teatras
 • Improvizacijos teatras

VAIKŲ IR JAUNIMO TEATRO STUDIJA "KOMPANIJA ŠAUNI"

Teatras Aušros alėja 31
Tel.+37061043976
daledargiene@yahoo.com

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Komentarų nėra