10-okų iššūkis - gali gauti stipendiją mokslams!

Spausdinti Įkelti informaciją
2020-04-01     Autorius:  T klasė T klasė


Tarptautinė Kembridžo mokykla Erudito licėjus kviečia dešimtokus išbandyti savo jėgas ir laimėti stipendiją mokslams! Atrankos dalyviai laikys egzaminą, dalyvaus motyvaciniame pokalbyje bei atliks kūrybiškumo (meno, muzikos, teatro), aktyvumo (sporto, užsiėmimų lauke), paslaugų veiklos užduotis. Išskirtinius gebėjimus parodę kandidatai, kurių bendras surinktas balas bus didesnis nei 80 proc. bus apdovanoti stipendija mokslams Erudito licėjuje dvejiems metams (11-12 klasės).

Erudito licėjus – tai privati mokykla, kurioje daug dėmesio skiriama įtraukiems, komandiniams ir patyriminiams mokymosi metodams: mokomieji dalykai turi glaudžias sąsajas su realiu gyvenimu, mokymo temos įtraukiančios ir turiningos. Mokytojai siekia skatinti mokinių intelektinį smalsumą, pažinimo ir atradimo džiaugsmą, nuolat palaiko aukštą mokinių motyvaciją.

Bene didžiausias dėmesys skiriamas mąstymo ugdymui. Remiantis JAV mąstymo instituto mokslininkų parengta mąstymo įpročių metodika, licėjuje nuolat formuojami efektyvaus mąstymo įpročiai: impulsyvumo valdymas, tikslumas, empatiškas klausymasis, gebėjimas mąstyti apie savo mąstymą, atsakinga rizika ir kt.

Šiais metais Erudito licėjus skiria ypatingą dėmesį būsimiems 11-okams - mokiniams, kurie nebijo iššūkių, siekia atverti vartus į geriausius pasaulio universitetus ir pripažintą tarptautinę karjerą. „Mokinius, siekiančius mokytis kitokioje, ateities mokykloje, kviečiame dalyvauti atrankoje į 11-ą gimnazinę Erudito licėjaus klasę ir gauti stipendiją mokslams 11-oje ir 12-oje klasėse, kuriose ugdymas organizuojamas pagal tarptautinio bakalaureto diplomo programą" pasakoja Erudito licėjaus vadovas doc. dr. Nerijus Pačėsa.

Tarptautiniame Erudito Licėjaus padalinyje ugdymo procesas organizuojamas anglų kalba, vykdant tarptautiniu mąstu pripažintas mokymo programas: tarptautinę Kembridžo ir Tarptautinio Bakalaureato diplomo programas, tarpusavyje derinant su Lietuvos nacionaline mokymo programa ir vietos kontekstu.

Praktinė informacija:

Konkursas skirtas 10-ų klasių moksleiviams, būsimiems 11-okams;

Stipendija skiriama dvejiems metams;

Stipendijos dydis – 6 600 eur;

Stipendiją laimės pirmi 5 moksleiviai, surinkę daugiau nei 80 proc. bendro balo;

Egzaminai organizuojami šiomis datomis: Balandžio 3 d., Gegužės 15 d., Birželio 12 d., Liepos 31 d.;

Motyvacinių pokalbių datos: Balandžio 24 d., Gegužės 29 d., Birželio 19 d., Liepos 7 d.;

Išsami informacija apie priėmimo procesą: shorturl.at/euEQU

Registracijos forma: shorturl.at/rKOZ9

Daugiau informacijos apie Tarptautinio Bakalaureato diplomo programą: shorturl.at/hqIMQ

 
Komentaras
Vardas:
El. paštas:
Komentuoti:
Apsaugos kodas:

Kiti komentarai

mandi Christ
2020-11-27 05:01
Sveiki visi DR „Ogala“ darbai yra tokie teisingi, su džiaugsmu širdyje, aš pats tai patyriau, dr. Ogala padėjo man išspręsti rimtą problemą mano gyvenime, mačiau jo puikius darbus, kol aš jį užkrėtiau. Daktaras Ogala ištaisė mano santykius per mažiau nei 48 valandas. Jis tiesiog pakoregavo mano santykius, nes jis padarė mane laimingai ištekėjusia moterimi. jis tikrai nuostabus ir žino, ką daro. Noriu jį rekomenduoti visiems !! Šis rašybos ratukas yra labai geras profesionalas, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbo gydytoją! Dėkoju savo draugui, kad jis pranešė man apie tave. Turiu visiems pasakyti apie tave. Nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengusi laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių aktorių dienų pradėjau matyti rezultatus. Šis vyras yra labai rekomenduojamas ir tai yra tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! Reikia pagalbos? susisiekite su juo telefonu +2347049668119 arba Drogala02@gmail.com el. paštu. Norėdami visiškai gydyti bet kokią ligą ar ligas, taip pat galite susisiekti su juo dabar el. paštu: Drogala02@gmail.Com .. galite paskambinti šiuo mobiliojo telefono numeriu arba „whatapp +“ 2347049668119 susisiekti su juo šiandien dėl jūsų pačių pagalbos.,.,